2011’in merakla beklenen filmleri


Her sene olduğu gibi önümüzdeki yılda vizyona birçok yeni yapım girecek. Bunlar arasında herkesin dört gözle merak için beklediği yapımları sizin için eledik. Lafı fazla uzatmadan 2011’in beklenen filmlerine şöyle bir göz atalım.

Amerikan sinema sektörü gişede yüzüstü bırakmayan çizgi karekterleri her sene olduğu gibi bu senede vizyona taşıyacak. Marvel’ın eli çekiçli karakteri Thor ve kalkanıyla tehlikelere göğüs geren Kaptan Amerika, sırasıyla Thor ve Captain America: The First Avanger olarak karşımıza çıkacak.

Fantezi macera serisi Karayip Korsanları, Johnny Depp’in başı çektiği kadrosuyla 4. kez karşımıza çıkacak. Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides adını taşıyan filmin mart ayında vizyona girmesi bekleniyor.

2010 yılının en eğlenceli filmlerinden olan Hangover, The Hangover: Part II ile arayı uzatmadan eğlenceyi devam ettirecek.

Yine bir çizgi romandan uyarlama olan X-Men serisi ise hikayenin başına dönüyor ve X-Men: First Class ile karşımıza çıkıyor.

DC Comics’in yeşil kahramanı Green Lantern, Ryan Reynolds’la beyaz perdede hayat bulacak.

Kafe köşesinde yazılan ve dünyada milyonlarca baskısı satılan Harry Potter serisi, ilkini bu sene izlediğimiz son filmin ikinci bölümü Harry Potter and the Deathly Hallows Part II ile beyaz perdeye veda edecek.

Kuzey Avrupa’da olan yaratan Milenyum serisi, Amerikan sinema endüstrisinin dikkatini çekmiş olmalı ki The Girl With the Dragon Tattoo bir yeniden yapımla beyaz perdeye gelecek.

Birçok kişinin çocukluğunda yeretmiş olan The Muppets, tekrar beyaz perdeyle buluşacak.

Dünya’da vampir hikayeli dizi ve filmlerin patlamasında büyük etkisi olan ve ülkemizde de çok sevilen The Twilight, The Twilight Saga: Breaking Dawn Part I ile 2011’in son çeyreğinde vizyona girecek.

Disney/Pixar yapımı olarka karşımıza çıkacak bir diğer çizgi karakterise Winnie the Pooh.

Yaz aylarında Daniel Craig ve Harrison Ford’un başı çektiği kadrosuyla vizyona girmesi beklenen, fantastik film Cowboys and Aliens, Iron Man’in de yönetmeni Jon Favreau’nun elinde hayat bulacak.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir