Av Mevsimi


Yavuz Turgul’un yönetmenliğini yaptığı Av Mevsimi, ressam Yavuz Tanyeli’nin bir deseninden ortaya çıkmış. Yavuz Turgul’un çekimlerin başladığı Mayıs 2010 tarihine kadar geliştirdiği, Yavuz Tanyeli eserinden ilham alan Av Mevsimi, Şener Şen, Cem Yılmaz, Çetin Tekindor, Okan Yalabık ve Melisa Sözen’in canlandırdığı karakterlerle hayat buluyor.

Yavuz Turgul ve Cem Yılmaz

Yavuz Turgul ve Cem Yılmaz

Yavuz Tanyeli

Yavuz TanyeliFilm teşkilatta Avcı olarak anılan Şener Şen’in canlandırdığı Ferman, ona oğlu kadar yakın olan gündelik hayatında eşiyle (Melisa Sözen) problemli Cem Yılmaz’ın canlandırdığı Deli İdris ve Okan Yalabık’ın canlandırdığı antropoloji mezunu çömez Hasan’ın, ülkenin en zengin adamlarından Battal Çolakzade (Çetin Tekindor) ‘nin karısının öldürülmesinin peşinden gitmelerini ve olayı çözmek isterken hayatlarının değişmesini anlatıyor. Filmde teşkilattaki üçlümüz uyuşturucu tüccarı Asit, kızın ağabeyleri Abbas ve Vakkas gibi birçok insanla karşı karşıya geliyorlar.

Film vizyona girmeden önce Cem Yılmaz ve Melisa Sözen’in öpüşme sahnesiyle adından söz ettirmişti. http://www.avmevsimifilm.com/

Av Mevsimi - Şener Şen

Şener Şen

Cem Yılmaz - Melisa Sözen Öpüşme Sahnesi

Cem Yılmaz – Melisa Sözen Öpüşme Sahnesi

Cem Yılmaz ve Melisa Sözen

Cem Yılmaz ve Melisa Sözen

Şener Şen ve Çetin Tekindor

Şener Şen ve Çetin Tekindor

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
haydeCansev Ersansali Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
hayde
Ziyaretçi
hayde

Kazım Koyuncu&#39nun da seslendirdiği Hayde türküsünün Cem Yılmaz versiyonunu dinlemek ve videoyu izlemek için http://www.youtube.com/watch?vXRhAlwsBsKU adresine bakabilirsiniz.

Cansev Ersan
Ziyaretçi
Cansev Ersan

Polisiye film severler için güzel bir film

sali
Ziyaretçi
sali

Film çok uzun olmuş, ikinci yarının başında ne olduğunu zaten anladık. sıkıcı değil ama uzun, bence filmin en güzel sahneside cem yılmazın şarkı söylediği yer.