Sonos Play:3


Kablosuz ses sistemleri üzerine çalışan Sonos‘un son ürünü Play:3, kullanıcısına kablosuz olarak her yerden müzik dinleme şansını sunuyor. Yüksek Sonos kalitesini kompakt boyutta sunan Play:3, Android, iPhone ve iPad üzerinden kablosuz olarak da kumanda edilebiliyor.

Sonos Play:3

Sonos Play:3

Sonos’un 299 Euro fiyatla satışa sunduğu Sonos Play:3, 3 sürücülü bir hoparlör sistemi. Üzerinde 3 adet sayısal yükseltici(digital amps) barındıran Play:3, 2 orta ses sürücüsüyle(mid) 1 tiz ses sürücüsü(tweeter) barındırıyor. Ürünün tasarımında alt sesler için(bass) bir de radyatöre yerverilmiş.

Sonos Play:3

Sonos Play:3


Sonos Play:3 kablosuz olarak müziği evinizi her odasına kolayca taşımanıza yardım ediyor. Ön yüklü olarak 100,000’nin üzerinden ücretsiz radyo istasyonu kayıtlı olarak gelen Play:3, Anubis.fm, AUPEO!, Deezer, iheartradio, Last.fm, MOG, Napster®, Pandora®, Rdio®, Rhapsody®, SiriusXM™ Internet Radio, Spotify®, Stitcher SmartRadio(tm), TuneIn, Wolfgang’s Vault® gibi servislerden de yararlanabiliyor. Ürün mp3 ve wma dosyalarını stream edebiliyor.

Sonos Play:3

Sonos Play:3


Şarj edildikten sonra istediğniz yere taşıyabildiğiniz sistem bilgisayardan bağımsız olarak müzik dinlemenin keyfini sunuyor.
Sonos Play:3 Class-D sayısal yükselticiye sahip, 132 x 268 x 160 mm boyutunda ve sadece 2.6kg ağırlığında.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
miay Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
miay
Ziyaretçi
miay

kablosuz yaşam özgürlük gibi bişey 🙂