2020’nin Her Ortama Uyum Sağlayacak Kadın Saç Modelleri

2020’nin Her Ortama Uyum Sağlayacak Kadın Saç Modelleri
 2020’nin Her Ortama Uyum Sağlayacak Kadın Saç Modelleri
Okunuyor 2020’nin Her Ortama Uyum Sağlayacak Kadın Saç Modelleri
Son güncelleme

Her Civara Uygun En Basit Kadın Saç Modelleri

Saçlarınızda istediğiniz hoşluğu tutmak için elbette saç kesim modellerine dikkat faktörüz gerekir. Ama bununla beraber saç modelleri de ehemmiyetli bir yere sahiptir. Son yarıyıllarda özellikle de davetlerde ön tasarıya çıkmak isteyenlerin seçim ettikleri topuz modellerinde yapılan metamorfozlar ve yenilikler, daha hoş görünmek isteyenlere önerilebilecek en hoş modellerdir. Basit saç modelleri, günlük saç modelleri ve dağınık saç modelleri hakkında bilgi vereceğimiz bu yazımız sayesinde, siz de saçlarınızda istediğiniz yeniliği ve havayı çok rahat bir biçimde yakalayacaksınız.

2020 Kadın Basit Saç Modelleri

En Kolay Kadın Saç Modelleri

Mektebe giden genç kızlar, çalışma yaşamının temposu içerisinde olan iş bayanları ve davetlere çabucak hazırlanmak zorunda kalan bayanlar! Şimdi sıralayacağımız basit saç modelleri bütün aradığınız gibi modeller, hem süratli yapılabilen hem de her etrafta hoş görünmenizi sağlayacak bu modelleri netlikle değerlendirmenizi öneririz. İşte basit saç modelleri!


Günlük Topuz Modeli

En Kolay Kadın Saç Modelleri

Arkadaş buluşmaları için veya mektebe giderken zamandan kazanmak için uygulayabileceğiniz saç modellerinden biri günlük topuz modelidir. Basit modeller arasında yer almasının en büyük sebebi elbette zaman almamasıdır.

Günlük topuz modeli yapmak için saçlarınızı her iki taraftan en tepeden kulak arda kadar çevirdikten sonra ortada birleştirin. Ense kısmında at kuyruğu biçimi oluştuktan sonra saçlarınızı doğru yerden tutarak yukarıya doğru çevirin. Alttan sarkan saçları da tokanın olduğu yere doğru sarın ve saçlarınızın arasında görünmeyecek biçimde ince bir toka ile statikleyin.


Su Dalgası Saç Modeli

En Kolay Kadın Saç Modelleri

Dalgalı saç modelleri, hem basit hem de şık görünmeyi sağlayan modellerden biridir. Süratli ve pratik bir biçimde yapabileceğiniz modellerden biri olan su dalgası saç modeli de seçimleriniz arasına alabileceğiniz bir modeldir. Yapılışı nasıl mı? İşte su dalgası saç modeli yapılışı;

Saçlarınızın elektriklenmesini önlemek için sprey sıkın. Daha sonra saç maşası ile enseden başlayarak dalga vermeye başlayın. Evvel sağ ve sol yanları, daha sonra da ortada kalan saçlarınıza dalga biçimi vererek harekâtı bitirebilirsiniz. Saçlarınızın gün süresince değişmez kalabilmesi için saç şekillendirici sprey kullanabilirsiniz.


Yuvarlak Topuz Modeli

En Kolay Kadın Saç Modelleri

Hem tatlı görünmeyi sağlayan hem de oldukça pratik bir biçimde yapılabilen yuvarlak topuz modeli için çok da zaman ayırmanıza gerek kalmadan uygulayabilirsiniz. Nasıl mı?

Öncelikle saçlarınızı fırçalayın daha sonra saçlarınızı ense kısmından iki parçaya ayırın. Daha sonra ayırdığınız bu iki parçayı, ip bağlıyormuş gibi sıkıca bağlayın. Sağda kalan parçayı vazgeçin ve öteki tarafı, orta nokta etrafına dolayın. Öteki parça için de aynı harekâtı uyguladıktan sonra alt ve üstlerden saçlarınızı statikleyin. Bunun için firkete kullanabilirsiniz. Tüm bunları bitirdikten sonra saçlarınızın sağ ve sol kısmını statikleyerek harekâtı bitirin.


Burgu Saç Modeli

En Kolay Kadın Saç Modelleri

Özellikle de mektep okuyan kızların imtihan yarıyıllarında yaşadıkları stres daha da çoğalmaya başlar ve saçlarının kazıtmak istercesine devamlı sağa sola kaydırmak zorunda kalırlar. Ama bunu yapmanıza gerek vazgeçmeyecek bir model var. Burgulu saç modeli, hem basit hem de şık görünmenize yardımcı olabilecek bir modeldir.

Saçlarınızı yukarıyada toplayın daha sonra saç ucuna kadar burgu biçiminde sarın ve burguyu kendi çevresinde sıkıca sardıktan sonra firkete dayanağı ile statikleyin.


Hafif Dalgalı Saç Modeli

En Kolay Kadın Saç Modelleri

Saçlarınıza çok zaman tüketmek istemiyorsanız hafif dalgalı saç modeli bütün size göre. Hem havalı görünmenizi sağlayacak hem de zamandan kazanmanıza yardımcı olacak bu modeli uygulamak oldukça basit.

Saçlarınızı tepeden sıkıca toplayın, oluşan at kuyruğunu iki parçaya ayırın daha sonra her bir parçasını saç maşasına sarın ve tokayı çıkartın, saçlarınızı açın ve muhteşem hafif dalgalı saç modeline ulaşın.


2020 Dağınık Saç Modelleri

en-kolay-kadin-sac-modelleri.jpg

Kadınlar, bazen işlerinin yoğunluğunda bazen de kendilerine zaman ayırmaktan imtina ettiklerinde, daha çok dağınık saç modellerini seçim ederler. Zahmetsizce yapıldığı için daha fazla seçim edilen bu saç modelleri, moda dünyasının da üzerinde en çok durduğu modellerden biridir. İşte, 2020’nin en çok seçim edilen dağınık saç modelleri.


Dağınık Örgü Modeli

En Kolay Kadın Saç Modelleri

Örgü yapmasını öğreniyorsanız, saçlarınızı dağıtmada hayli kabiliyetli olursunuz. Saçlarınıza banal iki örgü yaptıktan sonra arkadan her ikisini birleştirin ve saçlarınızın geriye kalan öteki kısımlarını hafifçe dağıtın. Gün süresince değişmez kalması için sprey kullanabilirsiniz.


Yarım Örgü Dağınık Saç Modeli

En Kolay Kadın Saç Modelleri

Örgüler, dağınık saçların da bırakılmazlarıdır. At kuyruğunun tepesine yapacağınız örgüler, saçlarınızın yeterince dağınık görünmesini sağlayacaktır. Kolay ve süratli biçimde yapabileceğiniz yarım örgü dağınık saç modeli, günlük kullanıma uygun modellerden biridir.


Yarım Toplu Dağınık Saç Modeli

En Kolay Kadın Saç Modelleri

Yarım toplu dağınık saç modeli, her etrafta seçim edilebilecek modellerden biridir. İsterseniz bir de bu modele iki örgü de ilave ederek çok daha hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Saçlarınızın sağ ve solundan iki örgü yaptıktan sonra arkada ufak bir topuz biçiminde birleştirin. Azıcık ustalık gerektiren bir saç modeli olsa da netlikle sınamaya kıymet…


Yüksek Dertsiz At Kuyruğu

En Kolay Kadın Saç Modelleri

Saçlarında dağınıklığı hoşlananlar için önerilebilecek saç modellerinden biri de yüksek dertsiz at kuyruğu modelidir. Bu modeli uygulamak oldukça kolay… Saçlarınızı her zamanki gibi arkadan sıkıca bağlayın ve atkuyruğu modelini oluşturun. Bayağı koşullarda saçlarınızı ense kısmının azıcık daha altında lastikle değişmezliyordunuz ama yüksek dertsiz at kuyruğu için daha üstten değişmezlemeniz gerekecek. Hepsi bu kadar…


Deniz Kenarı Dalgaları

En Kolay Kadın Saç Modelleri

Orta uzunluktaki saçlara sahip iseniz ve saçlarınızda dağınıklık yelini tutmak istiyorsanız bu model bütün size göre. Deniz kenarı dalgaları oluşturmak için lüzumunuz olan tek şey saç maşası olacak. Saçlarınızı gelişi hoş bir biçimde maşalayarak bu modeli elde edebilirsiniz.

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın