Av Mevsimi

 Av Mevsimi
Okunuyor Av Mevsimi
Son güncelleme


Yavuz Turgul’un yönetmenliğini yaptığı Av Mevsimi, ressam Yavuz Tanyeli’nin bir deseninden ortaya çıkmış. Yavuz Turgul’un çekimlerin başladığı Mayıs 2010 tarihine kadar geliştirdiği, Yavuz Tanyeli eserinden ilham alan Av Mevsimi, Şener Şen, Cem Yılmaz, Çetin Tekindor, Okan Yalabık ve Melisa Sözen’in canlandırdığı karakterlerle hayat buluyor.

 

Yavuz Turgul ve Cem Yılmaz

Yavuz Turgul ve Cem Yılmaz

Yavuz Tanyeli

Yavuz TanyeliFilm teşkilatta Avcı olarak anılan Şener Şen’in canlandırdığı Ferman, ona oğlu kadar yakın olan gündelik hayatında eşiyle (Melisa Sözen) problemli Cem Yılmaz’ın canlandırdığı Deli İdris ve Okan Yalabık’ın canlandırdığı antropoloji mezunu çömez Hasan’ın, ülkenin en zengin adamlarından Battal Çolakzade (Çetin Tekindor) ‘nin karısının öldürülmesinin peşinden gitmelerini ve olayı çözmek isterken hayatlarının değişmesini anlatıyor. Filmde teşkilattaki üçlümüz uyuşturucu tüccarı Asit, kızın ağabeyleri Abbas ve Vakkas gibi birçok insanla karşı karşıya geliyorlar.

Film vizyona girmeden önce Cem Yılmaz ve Melisa Sözen’in öpüşme sahnesiyle adından söz ettirmişti. http://www.avmevsimifilm.com/

 

Av Mevsimi - Şener Şen

Şener Şen

 

Cem Yılmaz - Melisa Sözen Öpüşme Sahnesi

Cem Yılmaz – Melisa Sözen Öpüşme Sahnesi

 

Cem Yılmaz ve Melisa Sözen

Cem Yılmaz ve Melisa Sözen

 

Şener Şen ve Çetin Tekindor

Şener Şen ve Çetin Tekindor

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın