New Girl

 New Girl
Okunuyor New Girl
Son güncelleme


Zooey Deschanel‘ın başrolünü oynadığı Fox‘un yeni komedi dizisi New Girl(Yeni Kız) 20 Eylül akşamı sezon prömiyeriyle 10 milyon kişiyi ekran başına topladı. Dizi aklı havada olan yirmili yaşlarındaki Jess‘in, model olan erkek arkadaşı Cece Meyers’la olan sürpriz ayırlığı ve 3 erkeğin birarada yaşadığı bir apartman dairesine taşınmasını konu alıyor.

Dizide Zooey Deschanel(jessica ‘Jess’ Day), Jake Johnson(Nick Miller), Max Greenfield(Schmidt), Hannah Simone(Cece Meyers), Damon Wayans Jr(Koç) ve Lamorne Morris(Winston Bishop) ana karakterleri oynuyorlar.

New Girl

New Girl
Tek kamerayla çekilen 22 dakika uzunluğundaki dizinin senaryosu Elizabeth Meriwether imzalı. Meriwether’ı bizde Bağlanmak Yok adıyla vizyona giren No Strings Attached adlı filmden tanıyor olmanız mümkün.

1980 yılında doğan Zooey Claire Deschanel, Almost Famous, Elf, The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy, Live Free or Die, Weeds, Bridge to Terabithia, The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford, Tin Man, Yes Man, 500 Days of Summer, Bones gibi yapımlarla seyircinin ilgisini çekmişti. Deschanel’in albüm çalışmaları da bulunmakta.
Sitcom şimdilik Amerika, Hollanda, Avustralya ve Kanada’da yayınlanıyor. Ülkemizde yayınlanıp yayınlanmayacağı şimdilik muamma fakat izlenme rekorlarını alt üst etmeye devam ederse bizde de yayınlanmasına kesin gözüyle bakabiliriz.

Yapılan Yorumlar
 • feraye dedi ki:

  Bi kere izleyebildim ama mükemmel komedi bir dizi herkese tavsiye ederim

 • aslan dedi ki:

  Feraye bence klasik amerikan sitcom dizisi ama tabi tercih meselesi.

 • Feraye dedi ki:

  Aslan bey benim gerçekten çok hoşuma gitti eve klasik sitcom gibi gözüksede bende çok iyi çıkarılmış bir çalışma. Avrupa yakasıda birçok sitcomdan sonra yazılıp çekilmesine rağmen aradan sıyrılıp uzun süre devam etmişti.

 • aslan dedi ki:

  Hımmm evet avrupa yakası hem senaryo bakımından hemde oyuncu kadrosu bakımından başarılı bir sitcom du umarım new girl de sizin örnek verdiğiniz gibidir saygılar…

 • Feraye dedi ki:

  Ben farklı oldugunu düşünüyorum aslan bey tabiki zevk meselesi isteyen izler istemeyen izlemez iyi günler.

 • Dizikolik dedi ki:

  İzlenesi bir dizi.

Bir Yorum Yapın