Olympus PEN serisini yeniledi

 Olympus PEN serisini yeniledi
Okunuyor Olympus PEN serisini yeniledi
Son güncelleme


Panasonic ile birlikte Micro Four Thirds sisteminin geliştiricilerinden olan Olympus, Panasonic Lumix G3 ve Lumix GF3‘ün hemen ardından Pen serisini yeniledi. Olympus PEN E-P3, Olympus PEN E-PL3 ve Olympus PEN E-PM1 serinin yeni makineleri.

Olympus PEN E-PM1

Olympus PEN E-PM1 (Mini)


Olympus‘un Mini olarak adlandırdığı Olympus PEN E-PM1, serinin en küçük makinesi ve kompakt Olympus XZ-1 ile benzer bir tasarıma sahip.
DSLR kalitesinde fotoğraf üretebilen PEN E-PM1, 1080p60i AVCHD Full HD video da kaydedebiliyor. 12,3 milyon kaydedebilen PEN E-PM1, yüksek hızlı bir otomatik netlik sistemiyle birlikte şirketin TruePic VI işlemcisini kullanıyor. Makine sanat filtreleri ve otomatik çekim seçeneklerini yanında profesyonel çekim seçeneklerine de sahip.
Metal bir gövdeye sahip olan PEN Mini, Amerika’da 699.99$ etiket fiyatı ve 6 farklı renkle satışa sunulacak.

Olympus PEN E-PL3

Olympus PEN E-PL3 (Lite)


Olympus Lite ya da diğer adıyla Olympus PEN E-PL3, PEN E-PL2 modelinin yerini alıyor. PEN Mini modelinden daha gelişkin kontrol düğmelerine sahip gövdenin en önemli farklılığı yatayda hareket edebilen LCD ekranı. Mini gibi 12,3 milyon piksellik fotoğraf çekebilen gövde 1080p60i Full HD video çekebiliyor.

Olympus PEN E-P3

Olympus PEN E-P3


Olympus PEN serisinin en güçlü makinesi olan Olympus PEN E-P3, PEN E-P2 modelinin yerine üretilecek. 3 farklı gövde rengiyle satılacak olan Olympus PEN E-P3, dünyanın en hızlısı olduğu iddia edilen bir otomatik netlik sistemi kullanıyor. 3 inç büyüklüğündeki dokunmatik OLED ekranı ise makineyi serinin diğer gövdelerinden ayırıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın