Şirinler (The Smurfs)

 Şirinler (The Smurfs)
Okunuyor Şirinler (The Smurfs)
Son güncelleme


Bir önceki neslin sevimli kahramanları Şirinler’in (The Smurfs) üç boyutlu filminin tanıtımı Amerika Birleşik Devletleri’nde yapıldı. Neil Patrick Harris’in başrolde olduğu üç boyutlu film 5 Ağustos’ta vizyonda.

Columbia Pictures ve Sony Pictures Animation’ın ortak yapımı filmin yapımcılığını Jordan Kerner, yönetmenliğini Raja Gosnell’in üstleniyor ‘The Smurfs/Şirinler’in başrollerinde ise “How I Met Your Mother” dizisinden tanıdığımız Neil Patrick Harris’in yanı sıra Jayma Mays, Sofia Vergara ve “Gargamel” rolünde Hank Azaria yer alıyor.

Belçikalı sanatçı Pierre Peyo Culliford’un 1958 yılında, bir çizgi roman dergisi için orijinal adıyla ‘Schtroumpfs’ olarak yaratttığı karakterler çizgi romanlarda, kitaplarda, çizgi dizilerde, filmlerde, video oyunlarında ve televizyon programlarında hayat buldu. Siz de uslu bir çocuk olursanız ormanda Şirinler’i görebilirsiniz.

Smurfs 3D’de kötü büyücü ‘Gargamel’in köylerinden kovaladığı ‘Şirinler’; büyülü bir geçitten geçerek New York’taki Central Park’ın tam ortasına düşüyor. Bu minik mavi ve şirin yaratıklar, film boyunca ‘Gargamel’e yakalanmadan köylerine dönmenin bir yolunu bulmaya çalışıyorlar.

Yapılan Yorumlar
  • çilek kare dedi ki:

    çocukluğumun en gizemli kahramanlarıydı şirinler.new york görüntüleriyle birleşmiş hallerini heyecanla bekliyorum

Bir Yorum Yapın