Zühre 2020 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Zühre 2020 İlkbahar Yaz Koleksiyonu ile Şehirli Kadın Stiline Klas Dokunuş
 Zühre 2020 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
Okunuyor Zühre 2020 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
Son güncelleme

Kentli kadının çağdaş tarzını klas ayrıntılarla bitiren Zühre İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu, yeni mevsimin taze başlangıcına rahat bir seçki sunuyor.

2020 ilkbahar yazında #göründüğümgibi mottosuyla değişik stile sahip onlarca bayanı tek bir koleksiyonda bir araya getiren Zühre, şıklık kodlarını yine yorumluyor.

Zühre 2020 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Hikaye Dolu Tasarımlar

Hikâye dolu tasarımlarının her biri bayanların #elegan, #minimal, #atletik, #şık ya da #gezginruhlu şahsiyetlerini ele verirken daha ilk bakışta #göründüğümgibi diyebilme kaderi veriyor. Görünümüyle imza bir tarz oluşturan Zühre bayanı işlevsel ve şık koleksiyon parçaları ile yeni sezonun favorisi oluyor.

Zühre 2020 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Yeni Mevsimin Şık ve İşlevsel Parçaları

İşlevsel olduğu kadar şıklığından ödün vermeyen parçalar günlük yaşamdan şık davetlere, sahil şeridinde yolculuğa çıkan parçalardan yoğun mesai günlerine kadar kullanım alanının genişliği ve işlevselliği ile dikkat çekiyor.

Zühre 2020 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Koleksiyonda beyazın ve kremin dinginliği, neon yeşillerin enerjisi, siyah asaleti ve yazlık denim parçaların sadeliği ile tüm dikkatleri üzerine sürüklüyor. “Flower power” desenleriyle yeni sezonu selamlayan kıyafetler, ışıltısıyla göz kamaştıran şeritleriyle kaplar, sürpriz ayrıntılarıyla öne çıkan tunikler kombinlerin şüphesiz başrol oyuncusu olarak sahnede…

Zühre 2020 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

İnce Tabakaların Hakimiyeti

Şehirde yazı yaşatacak sıcak sarı tonları, değişik okazyonlara eşlik eden tulum ve salopetlerle uyum oluşturuyor. İnce tabakaların kontrolüyle giysilere romantik tesir katan ayrıntılar, yumuşak toprak tonlarıyla renk üzerinde ittifakı kuruyor.

Değişik kumaşların ana materyal olarak kullanıldığı Zühre İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu, sarının ve yeşilin değişik tonlarıyla toplanarak giy-çık dediğimiz konforlu tuniklerde yine yaşam buluyor.

Doğal dokular, yumuşak formlar ve ince emekçilikli tasarımların toplandığı Zühre İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu, sizi sıcak abuhavayı keşfetmeye davet ediyor.

 

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın